Nasza fabryka

McAlpine posiada 7 zakładów produkcyjnych, w których znajdują się formy produkcyjne, wtryskowe, nadmuchowe, rotacyjne i do wytłaczania. Pozwala to na produkcję imponującej gamy wyrobów z tworzywa sztucznego. Posiadamy ponad 140 maszyn do produkcji własnych form wtryskowych a wydajność naszych wytłaczarek pozwala na produkcję ponad 58 000 metrów rur dziennie!

McAlpine posiada zintegrowany system komputerowy do efektywnego zarządzania produkcją. System pozwala na dostarczenie szczegółowych informacji na temat produktów w każdym dziale, dostępnych w czasie rzeczywistym dla personelu fabryki. Wprowadziliśmy również najnowszy system skanowania. Dzięki temu skracamy czas potrzebny na wyszukiwanie produktów i dostarczanie ich do klientów.

Większa część produkcji jest w pełni zautomatyzowana. W przypadku montażu bardziej złożonych komponentów, produkcja odbywa się w procesie półautomatycznym i pozwala uwzględnić indywidualne oczekiwania klienta.

W swojej produkcji McAlpine wykorzystuje wiele materiałów z tworzyw sztucznych, m.in. polipropylen, ABS, polietylen, polichlorek winylu, PCV, acetylan, poliwęglany i inne tworzywa sztuczne i termoplastyczne elastomery. Dzięki tym materiałom powstaje ponad 16 000 produktów.

Wszystkie produkty podlegają także rygorystycznym testom, aby sprostać wysokim standardom jakości, zgodnych z dewizą firmy McAlpine. Firma ma pewność, że klienci otrzymują towar wyłącznie najlepszej jakości.

Nasz dział techniczny stale podąża za trendami na rynku i oczekiwaniami klientów, aby finalnie proponować nowe rozwiązania. Doświadczenie, wiedza i umiejętności naszych pracowników są niezastąpionym atutem firmy i kluczem do jej sukcesu.