Umywalkowe zestawy odpływowe


Zobacz też

Umywalkowe zestawy odpływowe

Umywalkowe zestawy odpływowe

McAlpine to jedna z niewielu firm, która może poszczycić się tak szeroką gamą odpływów umywalkowych. W ofercie naszej posiadamy syfony butelkowe i rurowe, wykonane zarówno z tworzywa jak i mosiądzu. Prawdziwym rarytasem w naszej ofercie są odpływy mosiężne dekoracyjne, specjalnie dla różnych rozmiarów umywalek, a także wymagań związanych z kolorystyką elementów wykończenia łazienki.

CA32MINI-CB to podstawowy syfon standardowym wymiarze. Wysokie nakrętki, głębsza rozeta, guma w rozecie, eliminująca możliwość zarysowania rurki odpływowej, a także samoczyszczenie to korzyści, które spowodowały, że cieszy się on dużym uznaniem wśród naszych klientów.

CA32EU-CB jest dostępny w chromie CB, satynie SC, stali szczotkowanej SN, antycznym mosiądzu AB. Zaleta tego syfonu jest możliwość zestawienia go ze spustem „klik-klak” i zaworki w powyższych kolorach.

Wielkość zestawu przewyższająca znacznie rozmiary obecnych syfonów sprawia, że doskonale komponuje on nawet z największymi na rynku umywalkami.

Uzupełnieniem oferty jest model CA32SQEU-CB. Występuje on również z rozetą, zaworkami i spustem nawiązującym do jego kształtu.

Dlaczego syfon z zaworem napowietrzającym?

Powietrze dostaje się do kanalizacji  poprzez zawór, nie poprzez słup wody w zasyfonowaniu, co ogranicza głośne bulgotanie i przyspiesza odpływ wody. Dzięki temu syfon uzyskuje większą swobodę umiejscowienia urządzeń sanitarnych w trakcie procesu projektowania.

Poprzez przepływ powietrza przez zawór następuje wyrównanie ciśnienia, co powoduje lepszy odpływ wody, a zarazem wyklucza instalowanie dodatkowych kosztownych systemów napowietrzających.

Zawory te są poddawane najbardziej rygorystycznym testom i są niezawodne nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach (klasa A1).

Nasze hasło „pierwszy wybór instalator” jest jak najbardziej aktualne, mówiąc o syfonach butelkowych i rurowych, małych i dużych, retro i dekoracyjnych, a także z zaworem napowietrzającym,  jak również z możliwością zamknięcia za pomocą tzw. „klik-klak”. Dzięki tym rozwiązaniom jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, które stawiają nam projektanci jak również instalatorzy spełniający życzenia naszych klientów.

200M  HC1L  HC1LWM  HC4PF-32SPSW  HC3V

 

wróć do listy poradników