Wannowe zestawy odpływowe


Zobacz też

Wannowe zestawy odpływowe

Wannowe zestawy odpływowe

Jedną z najczęściej spotykanych „awarii” w łazience jest niedrożny odpływ wody z wanny. Dzięki rozwiązaniom McAlpine ułatwiamy użytkownikom wybór syfonu wannowego, a także pokazujemy różnorodność rozwiązań.

Zasyfonowanie:

1. Konstrukcja syfonu eliminuje osadzenie zanieczyszczeń.

2. Kształt odpływu ułatwia „samoczyszczenie”.

3. Specjalnie zaprojektowane zasyfonowanie daje dodatkowo możliwość czyszczenia, dzięki rewizji w odpływie i idealnie dopasowanej wkładce uzyskujemy niezakłóconą drożność przepływu wody.

Wytrzymałość:

  1. Pokrętło mocowane na wzmocnionym, jednostronnie naciętym trzpieniu.
  2. Grzybek zamykający ze stali nierdzewnej.
  3. System rur, nakrętek jest najwyższej jakości, daje gwarancje bezpiecznego użytkowania.
  4. Cięgno Bowdena dostarczane przez najlepszych producentów linek na świecie.

 

Łatwość montażu:

1.Uszczelki zapewniające trwałe połączenie.

2. Nakrętki wzmocnione, dokładnie dopasowane do powierzchni nakręcanych.

Różnorodność:

1. Dostępność zestawów w rożnych kolorach CB-chrom, SC-satyna, SN-stal szczotkowana, AB-antyczny mosiądz.

2. Wariant z rurką przelewową 700 mm i 1000 mm.

3. Pokrętła wykonane z ABS lub  mosiądzu.

Estetyka i jakość:

Propozycja dla najbardziej wymagających BRASSTRAP-50-CB, to syfon wykonany z mosiądzu, pokryty warstwą chromu, z mechanizmem „klik-klak”. Elastyczna rurka przelewowa pozwala na zastosowanie tego zestawu do każdej występującej na naszym rynku. Syfon ten występuje w dwóch kolorach w CB-chromie i AB-antyczny mosiądzu.

Parametry użytkowania:

Zaletą warta opisu następnego produktu HCN3100CB-15MM są jego parametry napełnienia 55 l/min. przy ciśnieniu 2 barów. Korpus jest wykonany w całości ze stali, co sprawia, że zestaw ten jest bardzo odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia zewnętrzne. Dzięki tego typu rozwiązaniom kąpiel w wannie jest bardziej przyjemna szczególnie dla dzieci, które bawiąc się swobodnie w wodzie, nie są narażone na wystające baterie. Zestawy te występują w wersji z 1000 mm rurką przelewową.

Łatwość czyszczenia i montażu:

Prawdziwym przełomem wśród zestawów do wanny jest syfon „klik-klak” : HC2600CL, jako jedyny na rynku, czyszczony od góry, pozwala nam usunąć zanieczyszczenia bez rozkręcania całego zestawu. Montaż zestawu jest bardzo prosty dzięki użyciu klucza, który nie rysuje powierzani chromowanych (klucz dołączony jest do zestawu). Dodatkową zaletą jest jego wysokość zasyfonowania 85 mm, plasując go wśród najniższych na rynku. Odpływ wody wynosi do 64l/minutę. Dopełnieniem zalet jest wersja z przelewem o długości 1000mm i modele w kolorystyce CB, AB, SC, SN. 

Niezawodność i prostota:

Te słowa dotyczą bezsprzecznie naszego najprostszego zestawu, a mianowicie HC30-EX. Połączenie obrotowe (tzw.”swivel”) daje możliwość łatwego i prostego ustawienia, połączenia syfonu z elementami kanalizacji. Rurka przelewowa harmonijkowa, dzięki swojej średnicy, poprawia parametr przepływu wody, a zastosowanie elastycznego odpływu, dostosowuje zestaw do każdej wanny, bez potrzeby przycinania i uciążliwego ponownego łączenia z elementami przelewu. Zestaw posiada tak skonstruowane gniazdo przelewu, aby można było w nim umieścić gumowy korek, co wyklucza jego zagubienie, oraz zapewnia jego estetyczne przechowywanie w momencie nie korzystania z wanny.

Najlepszy surowiec poddawany testom DIN, to gwarancja długoletniego użytkowania, 100-letnią obecnością na rynkach światowych.

 

wróć do listy poradników