Syfony brodzikowe

Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry biały HC26CLCP-WH

Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry. Syfon wyposażony jest w system zamykania/otwierania tzw. „klik-klak”. Wysokość syfonu 90mm. Pokrywa, o średnicy 70mm oraz pierścień wykonane są z mosiądzu. Syfon wyposażony jest w klucz ułatwiający montaż, a także zapobiegający zarysowaniu elementów. Przepustowość – 38 l/min. przy słupie wody 120mm. Kolor biały.

przejdź do strony produktu

Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry czarny HC26CLMB

Syfon brodzikowy z elementem umożliwiającym czyszczenie od góry. Syfon wyposażony jest w system zamykania/otwierania tzw. „klik-klak”. Wysokość syfonu 90mm. Pokrywa, o średnicy 70mm oraz pierścień wykonane są z mosiądzu. Syfon wyposażony jest w klucz ułatwiający montaż, a także zapobiegający zarysowaniu elementów. Przepustowość – 38 l/min. przy słupie wody 120mm. Kolor czarny.

przejdź do strony produktu

Syfon brodzikowy MP2730L3H-SL

Syfon brodzikowy z chromowaną pokrywą wykonaną ze stali nierdzewnej o średnicy 113mm.  Syfon z możliwością czyszczenia o góry, w wersji z 3 śrubami do montażu na brodzikach i gotowych panelach prysznicowych, z kolanem odpływowym 40/50mm. Wysokość syfonu 53mm.

przejdź do strony produktu

Wysokiej jakości syfon brodzikowy – gwarancja bezproblemowej przepustowości wody i łatwego dbania o czystość

Wiele osób decydujących się na montaż kabiny prysznicowej, skupia się przede wszystkim na wyborze wysokości brodzika i rodzaju zabudowy. Mimo że są to bardzo ważne elementy, które bez wątpienia mają wpływ na wygląd całej łazienki, to odpowiednio dobrany syfon brodzikowy zapewnia funkcjonalność oraz prawidłowy odpływ zużytej wody.

Czytaj więcej

Dzięki temu zmniejszamy ryzyko zalania pomieszczenia czy konieczności częstego udrażniania odpływu brodzikowego. Warto przy tym wspomnieć, że jeśli chodzi o syfon brodzikowy, wybór odpowiedniego modelu nie należy do zbyt trudnych zadań. Wystarczy zrobić krótkie rozeznanie w oferowanych produktach, a także dowiedzieć się, w jaki sposób dobrać odpowiedni syfon do rodzaju brodzika i ilości zużywanej wody. Dlatego też zapewniamy duży wybór odpływów brodzikowych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezawodnością i wysokimi parametrami przepustowości wody.

Odpływy prysznicowe dopasowane do brodzików wysokich i głębokich oraz niskich i płytkich

Przed zakupem syfonu brodzikowego powinniśmy zwrócić dużą uwagę na rodzaj wybranego prysznica oraz, na wysokość i głębokość brodzika. Nasze produkty powstają z myślą o prysznicach z wysokim i głębokim brodzikiem, które mają funkcję przelewu jak i niskich i płytkich. Niestety często okazuje się, że podczas instalacji syfonu do brodzików niskich i płytkich  może być wymagane dodatkowe podkucie posadzki. Dzięki oferowanym przez nas odpływom brodzikowym o wysokości 65 mm lub 60 mm możemy uniknąć konieczności podkuwania.

Warto też wspomnieć, że syfon do głębokich brodzików często ma bardzo wygodny mechanizm zamykania i otwierania, zwany potocznie „klik-klak”. Takie rozwiązanie okazuje się niezwykle pomocne w sytuacjach, kiedy chcemy napełnić brodzik wodą.

Wysokiej jakości syfony brodzikowe

Oprócz doboru wysokości syfonu warto także poświęcić chwilę na wybór syfonu z odpowiednim parametrem przepustowości. Podczas wyboru syfonu kierujemy się również parametrem wydajności napełniania panelu natryskowego oraz od samej baterii. Nie bez znaczenia okazują się również rodzaje pryszniców – tak zwane deszczownice często wymagają instalacji syfonów o większej przepustowości. Co ciekawe, na przepustowość odpływu nie wpływają jego wymiary, ale przemyślana konstrukcja i jakość poszczególnych elementów.

Z myślą o jak największej funkcjonalności naszych produktów oferujemy klientom syfony brodzikowe, które wyróżniają się większą przepustowością, niż wskazują ustalone normy. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko gromadzenia się brudnej wody i problemów z jej spłukaniem. Dużym uznaniem cieszy się również odpływ HC2750LCP, stworzony z myślą o zestawach natryskowych z deszczownicą – wspomniany model cechuje się przepustowością wynoszącą 50 l/min. W rezultacie podczas relaksu pod prysznicem nie musimy martwić się o prawidłowy odpływ wody.

Co sprawia, że nasze odpływy prysznicowe są tak wysokiej jakości?

Oferujemy wytrzymałe odpływy brodzikowe, które powstają z trwałego tworzywa sztucznego, a także z mosiądzu dodatkowo pokrytego warstwą chromu. W zależności od kolorystyki łazienki i wybranego zestawu natryskowego zapewniamy również syfony w różnych wersjach kolorystycznych – ich zakończenia widoczne na zewnątrz mogą występować nie tylko w odcieniach chromu, ale też satyny, antycznego mosiądzu czy stali szczotkowanej. Niezależnie od rodzaju wykończenia, każdy odpływ prysznicowy wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, dzięki którym wytrzymuje w nienaruszonym stanie wiele długich lat.

Zadowolenie klientów, którzy zdecydowali się na zakup naszych produktów, wynika również z niezwykle łatwego czyszczenia syfonów. Większość modeli ma specjalne koszyczki, które zatrzymują zanieczyszczenia i umożliwiają pozbycie się ich bez konieczności stosowania silnej chemii czy ingerowania w całą konstrukcję. Dzięki temu zadbanie o czystość łazienki zajmuje mniej czasu.