MAC przyłącza


Zobacz też

MAC przyłącza

MAC przyłącza

McAlpine jest jednym producentem w Europie, który przyłącza do WC wykonuje z materiału EVA (oktan etylenowo-winylowy). Produkty MAC charakteryzują się wytrzymałością temperatury od -55°C do +105°C.

1. Szczelność

Specjalnie uformowany szereg uszczelek gwarantujący pewność połączenia A, która zapewnia ostateczne uszczelnienie.

Dzięki zastosowanemu kołnierzowi z „Pierścieniem blokującym B”, zaprojektowanemu i OPATENTOWANEMU przez firmę McAlpine uzyskuje się, nieporównywalne do innych podobnych produktów, szczelne, najwyższej jakości połączenia z miską ustępową i elementami kanalizacji.

2. Elastyczność

Wyprodukowane z materiału EVA, który nadaje elastyczności, a zarazem zapewnia szczelne połączenie z elementami kanalizacji. Elastyczność jest szczególnie ważna przy rozpiętości rożnych kształtów i rozmiarów elementów dostępnych na rynku misek ustępowych.

3. Łatwość montażu

Aby zamocować Przyłącze MAC do urządzenia, nie ma potrzeby natłuszczania, wystarczy odrobina wody. Dzięki rozpiętości rozmiaru 90-112mm, produkt ten dopasowany jest do wszystkich dostępnych obecnie na rynku rodzajów i kształtów misek ustępowych (wygląd, rozmiar).

Zasada projektu była prosta – dać możliwość instalatorowi połączenie każdej miski ustępowej z elementami kanalizacji.

MAC1-EXS, MAC4-EXS, MAC1F-EXS, MAC8L-EXS

PRZYŁĄCZA PODSTAWOWE DO WC

WCE-CON9, WCE-CON1, WCE-CON16, WCE-CON4

Przyłącza kanalizacyjne McAlpine

Umożliwiają estetyczne i stuprocentowe szczelne połączenie każdej produkowanej obecnie konstrukcji pod dowolnym kątem i zróżnicowaną wskością.

Odpowiednie typy łączników są dostosowane do każdego rodzaju kanalizacji wykonanej z: PP, PCV, PE-HD, żeliwa.

1. Wykonane z PP

Nowoczesne przyłącza kanalizacyjne wykonane z Polipropylenu, pozwalają na pracę w bardziej ekstremalnym środowisku w temperaturach od -20 °C  do 110 °C.

Charakteryzują się odpornością na kwasy, ługi i słabe rozpuszczalniki co pozwala używać je w instalacjach przemysłowych.

2. Pierścienie dociskowe – wargowe

Przyłącza McAlpine są wyposażone w specjalne pierścienie dociskowe zw. ” O-ringi „. Wszystkie przyłącza zaopatrzone w ten dodatkowy element charakteryzują się łatwością montażu, dzięki czemu wykluczone jest przesunięcie uszczelki co przejawia się 100% szczelnością pomiędzy miską a elementami kanalizacji.

3. Uszczelki listkowe.

Przyłącza McAlpine są wyposażone w dodatkowe uszczelki listkowe co pozwala na łączenie urządzeń z rurami żeliwnymi, które były szeroko stosowane w instalacjach sanitarnych.

Przyłącza uzupełniające

 

wróć do listy poradników