McAlpine to lider innowacji w branży.

McAlpine

Od lat nasze rozwiązania pomagają zaoszczędzić czas i podnoszą komfort użytkowania produktów McAlpine.

Zadowolenie instalatorów i użytkowników jest dla nas najważniejsze, dlatego bezustannie pracujemy nad nowymi pomysłami, które podnoszą wygodę i komfort podczas montażu i codziennego użytku. W asortymencie McAlpine znajdziesz wiele niedostępnych gdzie indziej rozwiązań, takich jak system klik-klak, szybkozłączki czy zabezpieczenia przed gryzoniami. Na uwagę zasługują również produkty zaprojektowane w taki sposób, że ich montaż jest możliwy nawet w trudno dostępnych, niewysokich miejscach.

Systemy szybkiego montażu

Teraz produkty McAlpine wyróżniają się jeszcze większą wygodą w montażu. Dzięki szybkozłączkom zaoszczędzisz czas i w komfortowy sposób zainstalujesz przyłącze. Konstrukcja rozwiązania pozwala na beznarzędziowy montaż i demontaż. Ten patent stosujemy m.in. w BOSSCONN-1.

Click-clack

Nazwa tego rozwiązania wzięła się od dźwięku, który wydaje zawór podczas zamykania i otwierania. Zamiast mniej wygodnych dźwigni, aby napełnić wodą wannę czy umywalkę możesz nacisnąć na odpływ. Drugie naciśnięcie otworzy zawór i wyleje wodę. Komfortowe i praktyczne, a dzięki najwyższej jakości – trwałe.

Zabezpieczenia przed gryzoniami

Jest to jedna z innowacji, która pozwoliła na wyeliminowanie zagrożenia przedostania się nieproszonych gości do łazienki poprzez kanalizację. Każda sztuka produktu ARB1 (tzw. bariera antyszczurowa) przechodzi wielokrotne testy otwarcia i zamknięcia. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dostarczamy Państwu trwały produkt o najwyższej jakości.

arb1_nowe

Produkty o nietypowych rozmiarach

McAlpine spełnia każde wymagania. Specjalne, niskoprofilowe wersje naszych produktów można zainstalować w trudno dostępnych miejscach. Obecność takich produktów w ofercie nie pozwala martwić się np. o miejsce pod zlewem, gdzie standardowe syfony często zajmują zbyt wiele miejsca.

Wyjątkowe wzornictwo

Niebanalny design stawiamy na równi z użytecznością. Nasze produkty charakteryzuje nie tylko niezwykła solidność i unikalne rozwiązania, ale również wzornictwo, które nie pozostaje niezauważone. Postaraliśmy się o to, żeby produkty widoczne na co dzień współgrały z wnętrzami i otoczeniem, dlatego ich design jest nowoczesny i estetyczny.